کتاب حکایت ملک خداداد

کتاب حکایت ملک خداداد اولین اثر مصور و تمام رنگی برای معرفی پاکستان به زبان فارسی

۵ مطلب در مهر ۱۳۹۹ ثبت شده است

کتاب حکایت ملک خداداد برای معرفی پاکستان به چاپ رسید

حکایت ملک خداداد

کتاب حکایت ملک خداداد از چاپ خارج شده و آماده توزیع است. این کتاب که در 384 صفحه تمام رنگی به معرفی ظرفیت های علمی، تاریخی، سیاسی، فرهنگ و گردشگری کشور پاکستان می پردازد توسط پایگاه فرهنگی پاکستان ایرانی ترین همسایه و با همکاری انتشارات مهکامه منتشر شده است.

«محمد رضا کمیلی» نویسنده این کتاب تاکید کرد: نبود مرجعی که بتواند ظرفیت های کشور پاکستان را به درستی معرفی کند انگیزه اولیه نگارش این کتاب شد ولی در ادامه و با اضافه شدن نزدیک به هزار تصویر به کتاب، حکایت ملک خداداد شکلی کامل تر و جامع به خود گرفت.

علاقه مندان به تهیه این کتاب می توانند از ساعاتی دیگر و با توجه به مطالب پست بعدی کتاب را خریداری کرده و (به مدت محدود) آن را با پست رایگان دریافت کنند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ملک خداداد

استاد دانشگاه کراچی: کتاب حکایت ملک خداداد پاسخی به نیاز نخبگان فرهنگی ایران و پاکستان است

کتاب حکایت ملک خداداد

دکتر جواد حیدر هاشمی عضو هیات علمی دانشگاه کراچی با اشاره به چاپ کتاب حکایت ملک خداداد برای معرفی پاکستان گفت: این کتاب پاسخی به نیاز نخبگان فرهنگی دو کشور است.

وی تصریح کرد: نبود کتابی که به درستی پاکستان را به مردم فارسی زبان معرفی کند احساس می شد و این اثر می تواند تاثیر مثبتی برای گسترش روابط فرهنگی ایران و پاکستان بگذارد.

استاد دانشگاه کراچی تاکید کرد: عمده مشکل در گسترش روابط فرهنگی میان ایران و پاکستان این است که دو طرف شناخت کاملی از هم ندارند و برای حل این مشکل ارائه اطلاعات واضح و شفاف یکی از کارهای ضروری و مهم است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ملک خداداد

رئیس سابق سازمان گردشگری پاکستان: کتاب حکایت ملک خداداد نقش موثری در وحدت ایران و پاکستان دارد

کتاب حکایت ملک خداداد

«عبدالغفور خان» رئیس سابق سازمان گردشگری پاکستان ضمن اشاره به اهمیت نگارش کتاب حکایت ملک خداداد گفت: این کتاب نقش موثری در وحدت ایران و پاکستان دارد.

وی تصریح کرد: دشمنان روابط ایران و پاکستان از نزدیک شدن دو کشور به هم می ترسند و این وظیفه نخبگان دو کشور ااست که اطلاعات مردمی را نسبت به هم افزایش دهند.

رئیس سابق سازمان گردشگری پاکستان گفت: تالیف حکایت ملک خداداد توسط محمد رضا کمیلی نشان از عزم نسل جوان دو کشور برای گسترش روابط فرهنگی دارد که سالها مغفول مانده است.

کتاب حکایت ملک خداداد به زودی از طریق این وبلاگ با تخفیف ویژه عرضه خواهد شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ملک خداداد

معاون عمران خان: حکایت ملک خداداد تلاشی ارزشمند است که به خوبی پاکستان رابه مردم ایران معرفی کرده است

معاون عمران خان و کتاب حکایت ملک خداداد

«ذوالفقار عباس بخاری» معاون ویژه نخست وزیر پاکستان اعلام کرد: تالیف کتاب حکایت ملک خداداد برای معرفی کشور پاکستان به مردم فارسی زبان اقدام مهمی بود که باعث گسترش روابط مردمی بین ایران و پاکستان می شود.

وی تصریح کرد: دولت کنونی پاکستان انگیزه های زیادی برای گسترش روابط دوستانه با تمام همسایگان از جمله جمهوری اسلامی ایران دارد.

 

ذوالفقار بخاری افزود: پاکستان طبیعت بسیار زیبایی دارد که شامل کوه های سربه فلک کشیده هیمالیا، جنگل های سرسبز پنجاب و سواحل نیلگون جنوبی این کشور می شود.

معاون ویژه عمران خان گفت: در کتاب حکایت ملک خداداد علاوه بر تاریخ و سیاست و ظرفیت های پاکستان نمایش خوبی از طبیعت و زیبایی های آن نیز گنجانده شده که شایسته تقدیر است.

وی تاکید کرد: اگر در گسترش روابط مردمی بین ایران و پاکستان موفق عمل کنیم می توانیم از بسیاری موانع موجود عبور کرده و برای حل مشکلات دست به دست هم دهیم.

بخاری افزود: اسلام آباد اهمیت فراوانی برای ارتباط با تهران قائل است و علاقه دارد روابط استراتژیک و تجاری خود را تهران افزایش دهد.

کتاب حکایت ملک خداداد با همکاری انتشارات مهکامه به چاپ رسیده و مراسم رونمایی از آن نیز طی روزهای آتی برگزار خواهد شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ملک خداداد

هدیه نخستین جلد کتاب حکایت ملک خداداد به دکتر حداد عادل

هدیه کتاب حکایت ملک خداداد به دکتر حداد عادل

اولین جلد از کتاب حکایت ملک خداداد (نسخه پرینت دیجیتال) به دکتر حداد عادل رئیس بیناد سعدی و فرهنگستان ادب فارسی هدیه شد.

ایشان در مقابل قرآنی را به ترجمه خود به نویسنده کتاب حکایت ملک خداداد هدیه کرده تالیف این کتاب را اقدامی ارزشمند برای معرفی کشور پاکستان دانستند.

این کتاب را می توانید از همین وبلاگ با تخفیف ویزه تهیه کنید

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
ملک خداداد